Informacje o firmie

...Embrace Fashion Spot powstawał w mojej głowie od dawna. Jest wypadkową miłości do mody i mojej historii, o której pewnie opowiem Wam prędzej czy później w zakładce "BLOG". Stworzyłam go ze swojej sympatii do Kobiet, z głową pełną marzeń i wiary w to, że się uda i że jest sens. Jest to moje drugie "biznesowe" dziecko, bo od kilku lat prowadzę salon brafittingowy z bielizną - OnlyHer Poznań, który część z Was pewnie zna i odwiedza.

Tu zapraszam Was do świata mody, tkanin, faktur i wzorów. Do mojego wyobrażenia o tym, jak dobrze ubrać krągłości. Do miejsca, które przytula kobiecość <3

Marzy mi się, by Embrace Fashion Spot było miejscem, które wręczy każdej dziewczynie pewność siebie i akceptację. Chcę działać kompleksowo - dobrać Twoją bieliznę, doradzić Ci co ubrać, przejrzeć z Tobą Twoją szafę i wyeksponować atuty.

Skąd wiem jak to zrobić?  Przez lata zmagałam się z własnym, ponad stukilogramowym odbiciem w lustrze. I choć dziś tych kilogramów noszę o blisko sześćdziesiąt mniej to plus size wciąż noszę w serduchu :)

Magda

 

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Copyright © 2016 www.nazwa.pl Sklepicom - sklepy internetowe