Jedzenie po odchudzaniu, czyli jak rozbrajam "jojo" 3

Tak prosto jest popaść w zachwyt kiedy wszyscy biją Ci brawo za zrzucone kilogramy. Wow – udało się, skończyłam, osiągnęłam to i nareszcie ważę mniej niż w ósmej klasie podstawówki. Finał, fanfary i confetti z sufitu. Oraz szarfa mistrza świata. I diadem Miss World. Nic bardziej mylnego. To właśnie wtedy przyszedł ten moment, który okazał się być najtrudniejszy. Moment największej próby i konfrontacji z tym, czy poza moim ciałem zmieniła się również moja głowa i czy serio faktycznie dam radę już teraz żyć chudsza, czy może szczupłość będzie tylko epizodem...

czytaj całość »
400 procent normy, czyli odpuść sobie 6

Nowy Rok powitał mnie w tym roku wyjątkowo. Ból ucha, gardła, gorączka, łamanie w kościach i gil po pas. Zmogło mnie definitywnie i choć heroicznie w poniedziałek drugiego stycznia postanowiłam zwlec się do pracy (jak na odpowiedzialnego człowieka przystało) to jednak w okolicach godziny 10:30 miałam już pełną świadomość, że… nie dam rady. W związku z powyższym pierwszy raz w życiu zawisła na drzwiach mojego sklepu kartka „przepraszamy, ale sklep zachorował”. I pojechałam leżeć.

czytaj całość »
Saper 3

…nie jestem urodzoną oazą spokoju. Mówiąc delikatnie. Wręcz przeciwnie – jestem ekspresyjna i emocjonalna a w sytuacjach kryzysowych tudzież obarczonych stresem lub niemocą bywa, że wyrzucam z siebie dużo brzydkich słów. W związku z powyższym bywają takie chwile, gdy dzięki stresowi/bezsilności/jeszcze czemuś (niepotrzebne skreślić) ciśnienie osiąga poziom „high” a ja niesiona tymże ciśnieniem mam w sobie moc zagłady tak wielką, że pewnie wygrałabym każdą walkę KSW. Dziś jest taki dzień.

czytaj całość »
Początek 11

Skąd w kobiecie w rozmiarze 36/38 pomysł na plus size i dlaczego poza ubieraniem chciałabym też pisać - czyli krótko o tym, jak ze zgubionych kilogramów i prostego pomysłu na sklep urodził się plan na "coś więcej"

czytaj całość »
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Copyright © 2016 www.nazwa.pl Sklepicom - sklepy internetowe